Відгуки на майстрів

Відповісти
Аватар користувача
Freddy
Адміністратор
Повідомлень: 1378
З нами з: 10 липня 2019, 22:05
Черга: ---
Будинок: ---
Спеціалізація: Сайти
Дякував (ла): 39 разів
Подякували: 22 рази

Відгуки на майстрів

Повідомлення Freddy »

тема для відгуків про майстрів, як позитивні так і негативні.
Діліться відгуками - буде корисно усім
:?: Хочеш підтримати сайт? Переходь https://obulvar.kyiv.ua/viewtopic.php?f=5&t=1189
Аватар користувача
Freddy
Адміністратор
Повідомлень: 1378
З нами з: 10 липня 2019, 22:05
Черга: ---
Будинок: ---
Спеціалізація: Сайти
Дякував (ла): 39 разів
Подякували: 22 рази

Re: Відгуки на майстрів

Повідомлення Freddy »

Відгук про КонверсияОкон

Надежда Болгар, [01.10.20 16:55]
Доброго дня, сусіди, хоч і не своєчасно, але хочу поділитись враженнями від роботи "Конверсії вікон. Встановлені вікна на балконі вже декілька місяців і є що сказати.
Вони постійно рекламували свої послуги в чатах, та навіть зробили окремий чат для запису на заміри. Але єдиними позитивним моментом в них, це вартість вікон та встановлення.

Спочатку вони не можуть чітко сказати коли саме вони приїдуть, розбіг в декілька годин, а ніби нам не потрібно планувати свій час. Майстри трошки хамуваті. На те, що я цілий день була присутня в квартирі, вони зневажливо питали " і це що, ви нас цілий день будете охороняти?" "ммм, зрозуміло". Ну на це можна не звертати, але вони курили прямо на балконі, та кидали недопалки на підлогу, весь утеплювач, що вони знімали, так і залишили, навіть не зібравши в одну кучу. Залишили після себе сміття та запах цигарок. При більш детальному огляді виявилось, що вони криво встановили підвіконня та пожалкували піну, щоб нормально задути щілини. Після звернення, приїхали та виправили, сказавши «це просто піна виштовхнула», по факту підвіконні все одно трошки криве, але вже можна не звертати увагу, не так помітно. На прохання заповнити це піною проміжки спитали «а нащо?», але все ж заповнили.
Тепер коли настала осінь стало зрозуміло, що вікна просто дуже пропускають протяг. Стоячи поруч з відкриваючими стулками– відчуваєш справжнісенький вітер. І от ми встановили на балкон натяжну стелю, і через протяги вона просто надувається неймовірно, довелось ще ставити дифузори, щоб це «пофіксити»
Я вже купу разів пошкодувала, що захотіла зекономити. Але, можливо комусь, стане в пригоді мій досвід.

Щоб переглядати даний текст Вам потрібно ввійти на сайт і бути зареєстрованим. Login / Register
:?: Хочеш підтримати сайт? Переходь https://obulvar.kyiv.ua/viewtopic.php?f=5&t=1189
Аватар користувача
Freddy
Адміністратор
Повідомлень: 1378
З нами з: 10 липня 2019, 22:05
Черга: ---
Будинок: ---
Спеціалізація: Сайти
Дякував (ла): 39 разів
Подякували: 22 рази

Re: Відгуки на майстрів

Повідомлення Freddy »

Відгук про КонверсияОкон
Михаил, [01.10.20 17:00]
Ну по поводу сквозняков я еще не знаю как у нас будет

а вот с бригадой и сроками у нас все нормально было
Ребята сделали все аккуратно, утеплитель и весь мусор после себя аккуратно сложили в мешки
Мы целый день на квартире делали ремонт и никто никому не мешал

посмотрим как будет дуть/не дуть
по остальному претензий не было

Щоб переглядати даний текст Вам потрібно ввійти на сайт і бути зареєстрованим. Login / Register
:?: Хочеш підтримати сайт? Переходь https://obulvar.kyiv.ua/viewtopic.php?f=5&t=1189
Відповісти