Позика в Києві

Відповісти
Zagadka
Черга: 2, смт. Чабани
Будинок: 4
Спеціалізація: ---

Позика в Києві

Повідомлення Zagadka »

Так вийшло, що я захворіла, а зарплату всю вже витратила. Хочу зараз записатися на прийом до лікаря, а грошей немає. Може Підкажіть де можна взяти в Києві невелику суму, в межах пару тисяч.
Bangaloor

Re: Позика в Києві

Повідомлення Bangaloor »

Як варіант можна просто до безкоштовного лікаря, не обов'язково платити за прийом лікаря. Плюс до всього вам доведеться заплатити тільки за ліки, гроші на них зайняти у рідних.
Zagadka

Повідомлення Zagadka »

Звучить заманливо, тільки ось я ходжу до приватного лікаря вже більше року і він знає про мою проблему, тонкощі лікування і т.д, якщо піду до безкоштовного, то зіб'ється все лікування і в добавок доведеться здавати додатково купу аналізів. Тому мені простіше знайти грошей на прийом до лікаря
Bangaloor

Повідомлення Bangaloor »

Я теж постійно відвідую одного і того ж фахівця вже довгі роки, можу сказати що це здорово, коли лікар знає тебе і твої проблеми напам'ять і ви навіть в телефонному режимі можете вирішити проблему. Якось на роботі у нас затримали зарплату, а я вже заздалегідь записався на прийом, що б не втрачати запис я взяв терміновий кредит в Києві https://soscredit.ua/uk/poslugi-kreditu ... t-u-kiyevi на невелику суму. Вистачило на прийом до лікаря і вітаміни, які він мені виписав. Після отримання зарплати все віддав, ніяких складнощів не було, брати гроші в борг не так страшно. Головне їх віддати)
Відповісти